Tłumacz tajskiego w Bangkoku

Szanowni Państwo!

 

tłumacz tajskiego - Jakub Wiszniewski

Nazywam się Jakub Wiszniewski i jestem absolwentem Instytut Językoznawstwa na Wydziale Neofilologii, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskałem tytuł magistra filologa ze specjalizacją w języku tajskim.

Z językiem tajskim i Tajlandią związany jestem nieprzerwanie od 2005 roku. Od przeszło 7 lat mieszkam i pracuję w tym kraju, z czego większość czasu spędziłem w jego tętniącej życiem stolicy: Bangkoku. W ciągu tych 7 lat miałem okazję odwiedzić wszystkie, cztery, geograficzne części Królestwa Tajlandii oraz poznać sąsiednie kraje Azji Południowo-Wschodniej.

Tłumaczeniami języka tajskiego zajmuję się od ponad 5 lat, przy czym język ten jest moją pasją, nie środkiem utrzymania. Dlatego też z mojej pracy tłumacza czerpię przyjemność i nieustannie kształcę się w tym kierunku. Praktyczna znajomość Tajlandii, jej realiów, kultury oraz historii, jak i codzienny kontakt z językiem, sprawia, iż jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Czas wolny od gorączkowego życia w stolicy Królestwa, spędzam na podróżach, nauce języków oraz poznawaniu Azji Południowo-Wschodniej, jej historii i kultury.

Zapraszam do współpracy!

Tłumacz tajskiego - Jakub Wiszniewski