Import-Eksport z Tajlandii

Pośrednictwo handlowe – współpraca biznesowa

 

Od dziesięcioleci Tajlandia znana jest jako doskonałe miejsce do poszukiwania rozmaitych produktów i towarów eksportowych, dostępnych w przystępnych cenach, które jedocześnie charakteryzują się wysoką jakością wykonania lub też wyjątkowym wzornictwem, czy kolorystyką.

Kraj ten słynie z produkcji oraz eksportu takich produktów jak: tkaniny (jedwab), odzież, obuwie, rękodzieło, meble, kamienie szlachetne oraz biżuteria, elektronika, produkty z branży motoryzacyjnej, produkty spożywcze, przyprawy oraz wiele innych atrakcyjnych towarów.

W połączeniu ze strategiczną lokalizacją kraju w centrum Półwyspu Indochińskiego wraz z jego stolicą, Bangkokiem, będącym jednym z ważniejszych węzłów komunikacyjno-eksportowych w regionie Azji Południowo-Wschodniej, wszystko to czyni Tajlandię atrakcyjnym miejscem do rozpoczęcia biznesu.

W związku z powyższym, ze względu na moją biegłą znajomość języka i praktyczną znajomość kraju, kultury oraz realiów życia w Tajlandii, jak i faktem stałego zamieszkania w Bangkoku, jestem w stanie podjąć się rozmaitych zadań związanych z szeroko pojętą współpracą biznesową z Tajlandią.

 

Oferta:

  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych z partnerami zarówno z Tajlandii jak i z Azji Południowo-Wschodniej
  • wsparcie w zakresie utrzymywania kontaktów z partnerami handlowymi, prowadzenie korespondencji, pisanie pism, tłumaczenia
  • wyszukiwanie informacji na temat produktów lub potencjalnych kontrahentów
  • nadzorowanie współpracy, produkcji, wizyty u tajskich partnerów

 

Zapraszam do współpracy!

jakub wiszniewski